Medewerker Snackpunt
SevenumHorecaDe Schatberg
Functieomschrijving
Werken bij het Snackpunt is gezellig, vanwege het contact met gasten en de gezelligheid met collega's
"Werken bij het Snackpunt is leuk en afwisselend. De ene dag neem je bestellingen op aan de kassa en heb je veel contact met gasten. De andere dag sta je friet of snacks te bakken of ijs te maken. M'n collega's zijn ook mijn vrienden in m'n vrije tijd. Het team zorgt voor gezelligheid en dat maakt het werken hier superleuk!"- Guus, hulpkracht Snackpunt bij De Schatberg
Waarom deze functie (n)iets voor jou is
✓ Omdat jij het team weet te motiveren om samen met jou de lekkerste frietjes te bakken en het perfecte ijsje te tappen.
✓ Omdat je van afwisseling en uitdaging houdt. Als het nodig is, help jij graag je collega's op andere afdelingen
✓ Omdat je het fijn vindt om 1 dag in het weekend vrij te zijn
× Omdat je vies bent van hard werken en knallen op de werkvloer
× Omdat je in paniek raakt als je gasten aan moet spreken
× Omdat je liever de hele dag op een bureaustoel door een kantoor heen rolt
Wat je gaat doen
We zoeken een medewerker voor het Snackpunt bij De Schatberg. In deze functie stuur je het team aan en zorg je er samen met je collega's voor dat iedereen die bij het Snackpunt een maaltijd komt halen optimaal kan genieten van al het lekkers. Gasten kunnen hier terecht voor huisgemaakte burgers, pizza’s, verse frietjes en heerlijke snacks. Ook zijn er kindersnacks en kinderpizza's voor de kleinsten onder ons en kunnen er ijsjes worden afgehaald. Je denkt mee over het assortiment en helpt mee met de calculatie van de diverse gerechten.
Qua werkzaamheden kun je denken aan:
- Ontvangen en welkom heten van gasten;
- Opnemen en afrekenen van bestellingen;
- Voorbereiden, samenstellen en serveren/meegeven van bestellingen;
- Tafels afruimen en het schoon en netjes houden van alle werkplekken;
- Verder kan het ook zijn dat je meehelpt in de bediening bij bijvoorbeeld ons restaurant.
Kortom, een afwisselende en gastgerichte functie waarin we er samen voor zorgen dat onze gasten een dagje uit of vakantie hebben om nooit te vergeten!
Wat dat oplevert
- Een uitdagende en afwisselende baan gedurende het hele jaar, ook buiten de vakantieperiodes kun je jouw uren werken;
- Een arbeidsovereenkomst voor bepaalde tijd met de intentie tot een vast dienstverband;
- Invloed op je eigen werktijden en -dagen;
- Het aantal uren per week is onderling bespreekbaar, we hebben zowel fulltime als parttime mogelijkheden;
- Standaard heb je 1 dag vrij in het weekend, te weten zaterdag of zondag (m.u.v. feestdagen en 5 weken bouwvakperiode);
- Een goed salaris boven de Horeca CAO en reiskostenvergoeding;
- Ben je een geheel kwartaal niet ziek? Dan ontvang je een extra verlofdag en €50,- netto. Op jaarbasis kun je dus 4 extra verlofdagen + €200,- netto aan bonus verdienen.
- Deelname aan pensioenregeling;
- Je komt te werken in een informeel familiebedrijf met korte lijnen en veel mogelijkheden om jezelf te ontwikkelen;
- Gratis toegang tot de zwembaden, speeltuinen en het zwemmeer bij De Schatberg voor jou én je gezin;
- Korting voor jou en je gezin op de entree bij ABC Restaurant Sevenum, bij Mattel Play! Sevenum, The Portal Action House & Lasergame en bowlen bij Bar & Balls;
- Korting op eten & drinken bij De Schatberg;
- Een super leuke werkplek met gezellige collega's die zorgen voor een toptijd op (en buiten) de werkvloer!
Vereisten
Wat wij van jou vragen
- Je bent gastvrij en hebt graag contact met onze gasten;
- Je bent iemand die er een feestje van kan maken voor jezelf, je collega’s en de gasten;
- Je hebt een verzorgde uitstraling en je weet je communicatief netjes uit te drukken;
- Je kunt tegen drukke momenten en werkt graag in teamverband;
- Je bent fulltime of parttime beschikbaar en vindt het geen probleem om ook in de weekenden, op feestdagen en tijdens schoolvakanties te werken (afhankelijk van het aantal contracturen gecombineerd met uren door de week).
Meer weten?
Neem dan contact op met ons HR team. Denise, Naomi en Pam helpen je graag!
Mailen: personeelszaken@schatberg-fec.nl
Bellen 077 440 30 90 of appen: +31 (0)6 1531 1007
Details
of
Details
Helemaal klaar!
Je sollicitatie is succesvol ingediend!

DENISE HEUFS
HR-COÖRDINATOR

NAOMI HERMANS
HR-MEDEWERKER

PAM LOMMEN
HR-MEDEWERKER