Pomoc w ABC Restaurant Sevenum

Functieomschrijving

Dodatkowe pieniqdze w godzinach wieczornych?

Czy chcesz zarobić wieczorami dodatkowe pieniądze oprócz pracy w niepełnym/pełnym wymiarze godzin? W takim razie największa restauracja bufetowa w Holandii czeka na Ciebie! Poszukujemy współpracowników do pomocy na zmechanizowanym zmywaku, do pomocy w kuchni i do obsługi gości (czyszczenie stolików i bufetów dla lepszego komfortu gości). Oferujemy prace od środy do niedzieli. Nie możesz pracować w każdy dzień? Żaden problem. Dni pracy mogą zostać ustalone indywidualnie. Zarabiaj do €14 za godzinę i dołącz do przyjaznego zespołu ABC Restaurant Sevenum!

Dodatkowa praca w wakacje

W czasie wakacji w restauracji jest bardzo tłoczno z wczasowiczami, oznacza to że w tym okresie możesz pracować w nadgodzinach oraz że restauracja jest otwarta rówież w poniedziałki.

Brak transportu? Żaden problem!

W piątki, soboty niedziele oraz podczas szkolnych wakacji oferujemy usługę dodatkową, w której po pracy zabieramy do domu naszych pracowników do 18 roku życia.

Co będziesz robić?

Jako pomoc w ABC Restaurant Sevenum praujesz z zespołem kolegów na zmechanizowanym zmywaku, obsłudze gości lub w jednej z naszych 11 kuchni. Restauracja ABC to 11 różnych restauracji, w których nasi goście mogą skosztować najsmaczniejszych dań. Na zmechanizowanym zmywaku Ty i Twoi koledzy dbacie o to, aby zapasy naczyń i sztućców były zawsze na odpowiednim poziomie, aby naszym gościom niczego nie zabrakło. Ponadto zapewniasz, że wszystkie przedmioty z kuchni wracają czyste i uporządkowane aby można je było ponownie wykorzystać.

Jeśli spędzasz wieczór w obsłudze gości, będziesz się głównie zajmować sprzątaniem stołów, a także innymi zadaniami, takimi jak nakrywanie stołów, praca przy barze i nadzór w kąciku dla dzieci.

Jeśli pracujesz jako pomoc kuchenna, odpowiadasz za jedną z naszych restauracji i zapewniasz, że wszystko jest utrzymywane w czystości i porządku.

Functievereisten

Co oferujemy?

  • Wymagająca i zróżnicowana praca w nieformalnej firmie rodzinnej.
  • Stanowisko w przyjaznym i entuzjastycznym zespole przez cały rok. W okresach wakacyjnych możesz nawet pracować w nadgodzinach.
  • Umowa o pracę na czas określony z zamiarem stałego zatrudnienia. (nie przez agencję pracy)
  • Samodzielne ustalanie godzin kontraktowych i dni roboczych.
  • Data rozpoczęcia po konsultacji.
  • Doskonałe wynagrodzenie przewyższające Zbiorowy Układ Pracy Horeca.
  • 21 lat €14
  • 20 lat €12
  • 19 lat €10
  • 18 lat €9
  • 17 lat €8
  • 16 lat €7
  • 15 lat €6
  • Wspomniane wyżej pensje obejmują wynagrodzenie urlopowe i świadczenia.
  • Uczestnictwo w programie emerytalnym (od 21 roku życia)
  • Bezpłatny dostęp do basenów, placów zabaw i jeziora kąpielowego w De Schatberg dla Ciebie i Twojej rodziny.
  • Zniżka dla Ciebie i Twojej rodziny na opłatę za wstęp do ABC Restaurant Sevenum, Mattel Play! I The Portal Action House & Laser Tag.
  • Zniżki na jedzenie, napoje i kręgle w De Schatberg & FEC Bar & Balls.
  • Super zabawne miejsce pracy z przyjaznymi współpracownikami, którzy zapewniają dobrą zabawę w miejscu pracy (i poza nim)!

Więcej informacji?

Zadzwon lub wyślij wiadomość WhatsApp na numer +31 (0)6 1531 1007

Wyślij mail na personeelszaken@schatberg-fec.nl lub odwiedź ABC Restaurant Sevenum.