Overslaan naar content

Sous Chef

    • De Schatberg
  • € 3.099,59 - € 3.289,31 per maand
  • Horeca
  • De Schatberg

Functieomschrijving

Vanuit onze zeer moderne keuken bereiden we heerlijke à-la-cartegerechten voor De Plaza, het Serre Restaurant en het Lounge Terras voor onze (park)gasten. Gasten kunnen bij ons terecht voor de lunch en het diner, maar ook beschikken we over diverse zalen waar regelmatig feesten en partijen plaatsvinden waarvoor we complete buffetten bereiden.  

Wat je gaat doen

We zijn op zoek naar een Sous-Chef die stevig in zijn koksbuis staat, zijn hoofd koel houdt tijdens piekmomenten en altijd gaat voor kwaliteit op het bord.

  • In deze functie bereid je gerechten voor onze verschillende horeca-outlets.

  • Als sous chef ben je, bij afwezigheid van de chef kok, verantwoordelijk voor het aansturen van het keuken team. 

  • Het toezien op de kwaliteit van gerechten en het zorgdragen voor een opgeruimde en schone keuken.

  • Je werkt conform de voorschriften (HACCP, Arbo en dergelijke) en draagt bij aan een efficiënt en kwalitatief goed keukenproces.

  • Met toewijding bereid je de mise-en-place voor elke dag voor.

  • Eigen initiatief wordt bij ons zeer gewaardeerd, zowel bij de ontwikkeling en vernieuwing van de menukaart als bij het aandragen van verbeteringen in de keuken en organisatie.

  • Je werkt nauw samen met je collega's en zorgt er samen voor dat onze gasten heerlijk kunnen genieten van onze gerechten. 

  • Je biedt ondersteuning bij het beheren van voorraden en bestellingen, zodat de juiste producten en materialen altijd beschikbaar zijn in de keuken.

  • Je zorgt voor een fijne werksfeer en brengt energie, structuur en vakmanschap.

 

Wat dat oplevert 

  • Een arbeidsovereenkomst voor bepaalde tijd met de intentie tot een vast dienstverband;

  • Invloed op je eigen werktijden- en dagen. Het is mogelijk om fulltime te werken verdeeld over 4 dagen. Hierbij heb je dan 1 weekenddag vrij (m.u.v. feestdagen en vakantieperiodes);

  • Je ontvangt een prima salaris conform de Horeca CAO (€3.099,59 tot € 3.289,31 en reiskostenvergoeding);

  • Jaarlijks 25 vakantiedagen en de mogelijkheid om 4 extra vakantiedagen te verdienen door middel van een bonusregeling (op fulltime basis);

  • Deelname aan pensioenregeling en reiskostenvergoeding van € 0,23 per kilometer;

  • Er gelden diverse personeelskortingen op onze horecagelegenheden en activiteiten.

Vereisten

Wat wij van jou vragen 

  • Je hebt ruime ervaring als zelfstandig werkend kok en/of als leidinggevende  binnen een horecagelegenheid;

  • Je beschikt over aantoonbare kennis en ervaring op het gebied van HACCP, Arbo en veiligheid.

  • Je hebt de ambitie én de capaciteit om een team aan te sturen;

  • Je hebt een verzorgde uitstraling en je weet je communicatief netjes uit te drukken; 

  • Je werkt graag in teamverband en draagt je steentje bij aan het teamresultaat; 

  • Je staat voor kwaliteit; 

  • Je bent gedreven en je zet je voor 100% in om het beste uit jezelf (en je team) te halen en samen de lekkerste gerechten te bereiden. 

     

Meer weten? 

Mailen: personeelszaken@schatberg-fec.nl 

Bellen of appen: +31 (0)6 1531 1007 

of

Details

€ 3.099,59 - € 3.289,31 per maand
Horeca
De Schatberg



ONS HR TEAM STAAT TE POPELEN JE TE ONTMOETEN



NAOMI HERMANS

HR-MEDEWERKER

DENISE HEUFS

HR-MEDEWERKER